- Počasí
- Severní Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Mul-li
Aktuální počasí Mul-li
Aktuální počasí přímo pro město Mul-li. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
