- Počasí
- Spojené státy americké
- Wisconsin
- Mukwonago
Aktuální počasí Mukwonago
Aktuální počasí přímo pro město Mukwonago. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově -2°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 6°C |
