Aktuální počasí Muḩammad Mukhallif
Aktuální počasí přímo pro město Muḩammad Mukhallif. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 43°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 31°C |
