- Počasí
- Afghánistán
- Helmand
- Muḩammad Gul Band
Aktuální počasí Muḩammad Gul Band
Aktuální počasí přímo pro město Muḩammad Gul Band. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 43°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 31°C |
