- Počasí
- Afghánistán
- Paktika
- Muḩammad Amīn Kōr
Aktuální počasí Muḩammad Amīn Kōr
Aktuální počasí přímo pro město Muḩammad Amīn Kōr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 17°C |
