Aktuální počasí Muḩammad
Aktuální počasí přímo pro město Muḩammad. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 31°C |
