- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Mučibaba
Aktuální počasí Mučibaba
Aktuální počasí přímo pro město Mučibaba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 22. 5. (00:00) do 23. 5. (00:00)
Silný déšť
Platí od 22. 5. (00:00) do 23. 5. (00:00)
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
