- Počasí
- Afghánistán
- Zabul
- Muchamed Dshan
Aktuální počasí Muchamed Dshan
Aktuální počasí přímo pro město Muchamed Dshan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 23°C |
