Aktuální počasí Much
Aktuální počasí přímo pro město Much. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 30. 4. (10:00) do 30. 4. (18:00)
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
