- Počasí
- Tanzánie
- Pemba South
- Mtambile
Aktuální počasí Mtambile
Aktuální počasí přímo pro město Mtambile. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 27°C |
