- Počasí
- Austrálie
- Queensland
- Mowbray
Aktuální počasí Mowbray
Aktuální počasí přímo pro město Mowbray. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 23°C |
Více počasí pro Mowbray
Nejbližší meteostanice s aktuálním počasím
- Saipan Island, Saipan International Airport
- Saipan Island, Saipan International Airport
- Tinian Island, N. Mariana Is, West Tinian Airport
- Pagan Island Aws Automated Reporting Station
- Rota Island, N. Mariana Is, Rota International Airport
- Santa Ana
- Andersen, Mariana Is, Andersen Air Force Base
- Guam, Mariana Island
