- Počasí
- Francie
- Île-de-France
- Mours
Aktuální počasí Mours
Aktuální počasí přímo pro město Mours. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 1. 5. (00:00) do 2. 5. (00:00)
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
