- Počasí
- Spojené státy americké
- Arizona
- Mountainaire
Aktuální počasí Mountainaire
Aktuální počasí přímo pro město Mountainaire. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | -15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 6°C |
