- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Mount Shasta
Aktuální počasí Mount Shasta
Aktuální počasí přímo pro město Mount Shasta. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
