Aktuální počasí Mörrum
Aktuální počasí přímo pro město Mörrum. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1030 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 8°C |
