- Počasí
- Spojené státy americké
- Severní Karolína
- Morrisville
Aktuální počasí Morrisville
Aktuální počasí přímo pro město Morrisville. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 21°C |
