- Počasí
- Řecko
- North Aegean
- Mória
Aktuální počasí Mória
Aktuální počasí přímo pro město Mória. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Velmi silné bouřky
Platí od 1. 4. (17:00) do 2. 4. (00:00)
Silný déšť
Platí do 2. 4. (00:00)
Silný vítr
Platí od 1. 4. (22:00) do 2. 4. (00:00)
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 13°C |
