- Počasí
- Spojené státy americké
- Utah
- Morgan
Aktuální počasí Morgan
Aktuální počasí přímo pro město Morgan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
