- Počasí
- Spojené státy americké
- Kentucky
- Morehead
Aktuální počasí Morehead
Aktuální počasí přímo pro město Morehead. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mráz
Platí od 3. 5. (00:00) do 3. 5. (09:00)
Nízké teploty
Platí do 1. 5. (22:00)
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
