Aktuální počasí Morcone
Aktuální počasí přímo pro město Morcone. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 30. 4. (13:00) do 30. 4. (19:00)
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
