- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Morār
Aktuální počasí Morār
Aktuální počasí přímo pro město Morār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 33°C |
