- Počasí
- Rakousko
- Dolní Rakousy
- Moosbierbaum
Aktuální počasí Moosbierbaum
Aktuální počasí přímo pro město Moosbierbaum. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 9°C |
