- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Monzuno
Aktuální počasí Monzuno
Aktuální počasí přímo pro město Monzuno. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 4. 5. (02:00) do 5. 5. (02:00)
Bouřky
Platí od 4. 5. (02:00) do 6. 5. (00:00)
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 14°C |
