- Počasí
- Spojené státy americké
- Vermont
- Montpelier
Aktuální počasí Montpelier
Aktuální počasí přímo pro město Montpelier. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 4°C |
