Aktuální počasí Montorsaio
Aktuální počasí přímo pro město Montorsaio. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 15. 5. (02:00) do 15. 5. (20:00)
Silný vítr
Platí od 15. 5. (02:00) do 15. 5. (20:00)
Silný déšť
Platí od 14. 5. (06:00) do 15. 5. (02:00)
10°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
