Aktuální počasí Mont-Louis
Aktuální počasí přímo pro město Mont-Louis. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 27. 4. (00:00)
Silné bouřky
Platí do 27. 4. (00:00)
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 6°C |
