Aktuální počasí Montecatini Terme
Aktuální počasí přímo pro město Montecatini Terme. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 19. 5. (20:00)
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 19°C |
