Aktuální počasí Montagnola
Aktuální počasí přímo pro město Montagnola. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 27. 4. (20:00) do 28. 4. (14:00)
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
