- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Monsey
Aktuální počasí Monsey
Aktuální počasí přímo pro město Monsey. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 13°C |
