- Počasí
- Filipíny
- Eastern Visayas
- Mongolbongol
Aktuální počasí Mongolbongol
Aktuální počasí přímo pro město Mongolbongol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 25°C |
