- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- Monessen
Aktuální počasí Monessen
Aktuální počasí přímo pro město Monessen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
