- Počasí
- Rusko
- Tver’ Oblast
- Molodka
Aktuální počasí Molodka
Aktuální počasí přímo pro město Molodka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
