- Počasí
- Severní Korea
- Chagang-do
- Mŏl-gol
Aktuální počasí Mŏl-gol
Aktuální počasí přímo pro město Mŏl-gol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově 1°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 6°C |
