- Počasí
- Rusko
- Kalmykiya Republic
- Mokta
Aktuální počasí Mokta
Aktuální počasí přímo pro město Mokta. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 5°C |
