- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Mojiong
Aktuální počasí Mojiong
Aktuální počasí přímo pro město Mojiong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 6°C |
