Aktuální počasí Mojave
Aktuální počasí přímo pro město Mojave. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (06:30)
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
