- Počasí
- Indie
- Uttarpradéš
- Mohān
Aktuální počasí Mohān
Aktuální počasí přímo pro město Mohān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 32°C |
