- Počasí
- Írán
- Ilam Province
- Moḩammadābād
Aktuální počasí Moḩammadābād
Aktuální počasí přímo pro město Moḩammadābād. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 40°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 29°C |
