- Počasí
- Afghánistán
- Paktia
- Mōgī Dêrs̲h̲ē
Aktuální počasí Mōgī Dêrs̲h̲ē
Aktuální počasí přímo pro město Mōgī Dêrs̲h̲ē. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
