- Počasí
- Kambodža
- Kampong Chhnang
- Moeun Sey
Aktuální počasí Moeun Sey
Aktuální počasí přímo pro město Moeun Sey. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
37°C
pocitově 40°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 31°C |
