- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Mocha
Aktuální počasí Mocha
Aktuální počasí přímo pro město Mocha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 4°C |
