- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Mocha
Aktuální počasí Mocha
Aktuální počasí přímo pro město Mocha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -12°C |
| Normál: | 2°C |
