- Počasí
- Česko
- Moravskoslezský kraj
- Mladecko
Aktuální počasí Mladecko
Aktuální počasí přímo pro město Mladecko. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1030 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
