- Počasí
- Česko
- Zlínský kraj
- Mladcová
Aktuální počasí Mladcová
Aktuální počasí přímo pro město Mladcová. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
12°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
