- Počasí
- Uganda
- Central Region
- Mityana
Aktuální počasí Mityana
Aktuální počasí přímo pro město Mityana. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 21°C |
