- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Mitrići
Aktuální počasí Mitrići
Aktuální počasí přímo pro město Mitrići. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 27. 5. (00:00)
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
