- Počasí
- Gambie
- Central River
- Misira
Aktuální počasí Misira
Aktuální počasí přímo pro město Misira. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 42°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 32°C |
