- Počasí
- Čínská lidová republika
- Gansu
- Mishaling
Aktuální počasí Mishaling
Aktuální počasí přímo pro město Mishaling. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 34°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 2 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 22°C |
