- Počasí
- Řecko
- East Macedonia and Thrace
- Míschos
Aktuální počasí Míschos
Aktuální počasí přímo pro město Míschos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 25. 5. (12:00) do 25. 5. (18:00)
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
