- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Mirovice
Aktuální počasí Mirovice
Aktuální počasí přímo pro město Mirovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
